Logo

Nowi członkowie

Ostatnio dołączył do nas kolega Andrzej Zabawa. Gratulujemy Andrzejowi rozpoczęcia przygody z modelarstwem RC i cieszymy się , że Stowarzyszenie rośnie w siłę. Obserwując postępy Andrzeja w pilotowaniu modeli jesteśmy przekonani o trafnym wyborze zainteresowania.

Po spotkaniu w Golędzinowie dołączył do naszego teamu Piotrek Eciak. Znany wszystkim popularny ,,Ecik'' wraz z juniorem ,,Ecikiem'' zapewne będą częstymi gośćmi na lądowisku.

 

W sezonie 2009 do grona członków Stowarzyszenia dołączyli:
Sawek Szulc
Darek Krawczykowski
Ryszard Alchimowicz
Adam Gaik
Andrzej Chmolewski
Henryk Dolecki
Sławek Seredyn
Rafał Wójcik
Igor Czernik

Zbyszek Wdowikowski- ,,Wowa''
Wszystkim nowym kolegom serdecznie gratulujemy przyjęcia do naszej organizacji i życzymy wielu wspaniałych wrażeń ze wspólnego latania w Rakowie.
Sławek

Wczoraj do naszego grona dołączył zacny człowiek i modelarz p. Wacław Mazur. Tym, którzy nie znają p. Wacława pragnę oznajmić ze p.Wacław Mazur jest znanym instruktorem modelarskim. Wychował kilka pokoleń modelarzy. Ostatnio prowadził modelarnię na Popowicach P. Wacławowi życzymy dużo zdrowia i zadowolenia ze wspólnego latania w Rakowie.

Sławek
Nowi członkowie w 2012 r.
W styczniu 2012 r do naszej organizacji zostali przyjęci koledzy:
1. Arek Szachniewicz 
2. Jakub Górzyński
3. Emil Skorzycki 
4. Karol Wdowikowski
5. Jerzy Siemiński
6.Roman Stachowiak
Gratulujemy kolegom  wstąpienia w poczet naszej grupy i mam nadzieję, że będziemy wspólnie realizować nasze modelarskie pasje.
Sławomir

Dolnośląskie Stowarzyszenie Sportów Modelarskich